google-site-verification: google846bda963c33414c.html
top of page

Що таке ремонт автоскла?

     Це – максимально можливе рятування лобового скла авто від механічних пошкоджень, отриманих у процесі експлуатації. Місце сколу необхідно заповнити спеціальним UV полімером за допомогою спеціального мосту з інжектором. Заповнене полімером ушкодження сушиться лампою з ультрафіолетовим випромінюванням. Після виконання всіх робіт, функціонал та бездоганний зовнішній вигляд скла відновлюються на 80 – 99%!

Причини появи дрібних пошкоджень автоскла

     Лобове скло сучасного авто тришарове, тому його називають триплекс. У 99% випадків при ударі пошкоджується лише його зовнішній шар. Гравій, камінчики та шипи, що вилетіли з-під коліс – основні причини появи на поверхні лобового скла тріщин різного розміру та сколів.

Технологія та матеріали  ремонту

     Спочатку оглянувши пошкодження, майстер обговорює ремонт тріщин або інших пошкоджень та його вартість із господарем авто. Після узгодження робіт, поверхня пошкодження очищається і за необхідності засвердлюється. За допомогою інжектора скол заповнюється полімером і за допомогою UV лампи сушиться. Надлишки полімеру видаляються, а відновлене таким чином полірується місце. У сервісі ремонту скла ми застосовуємо інструмент і полімерні матеріали американського виробництва. Полімер прозорий та практично не помітний після ремонту. Він не вигоряє і не втрачає своїх клейових властивостей.

Для чого ремонтувати сколи ?

     Якщо вчасно не відремонтувати дрібний скол на лобовому склі, є велика ймовірність появи великих тріщин, причому найближчим часом саме в місці скольчика. Це збільшить вартість ремонту в рази або призведе до заміни автоскла. Своєчасний ремонт просто необхідний для безпеки керування та продовження терміну служби скла. Продаж авто або перетин кордону, а також проходження техогляду. Ну і, звичайно, цим забезпечується безпека водія та пасажирів, а також зовнішній вигляд Вашого автомобіля.

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ РОБОТИ

НАШІ ЦІНИ ОДНОЗНАЧНО ВАС ПОРАДУЮТЬ

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ СЕРВІСУ

Ми зробимо все швидко та якісно

Вартість наших робіт приємно Вас здивує. Ми не намагаємося "підняти" ціни. А намагаємось придбати вдячних клієнтів.

Ми зручно розташовані: вул. Михайла Бойчука, 43. Зручний заїзд.

ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ СЕРВІСУ

Ми зручно розташовані: вул. Михайла Бойчука, 43. Зручний заїзд.

bottom of page