google-site-verification: google846bda963c33414c.html
top of page

ШВИДКО

швидкість ремонту в рази перевищуе класичне рихтування та фарбування. Процедура триватиме від 30 хвилин.

НЕ ВИМАГАЄ ФАРБУВАННЯ

ЗРОБИМО "ЯК БУЛО"

технологія PDR дозволяє виправити пошкодження зі збереженням заводського лакофарбового покриття

Автомобіль не переходить у розряд пофарбованих, економія часу та коштів.

ЯК ВМ'ЯТИНИ ПСУЮТЬ НАМ ЖИТТЯ

      Вм'ятини на кузові – напевно, одна з найпоширеніших проблем автомобілістів. Неуважно здав заднім ходом, не помітив стовпчик, зачепив сусіднє авто, хтось уночі це зробив (хмм..), зверху щось впало (наприклад, град...). Чи мало причин для появи вм'ятини на до цього ідеальному авто? Можна ще змиритися, якщо авто вже побите життям. А якщо Ви тиждень тому його забрали із салону? Загалом, неприємність невелика, а переживань у нас викликає безліч. Що робити? Куди тікати? Це ж рихтування, фарбування. А фарбування - це вже "бита" машина. Переживати стало зовсім нема про що, після того, як в Україні з'явилася технологія PDR.

ЩО ТАКЕ ВИДАЛЕННЯ ВМ'ЯТИН БЕЗ фарбування PDR?

      Ця технологія – новинка для України. Понад 30 років вона успішно використовувалася в інших країнах і нарешті дійшла до нас. Тож не дивуйтеся, якщо Ви про неї нічого не чули. Її варто просто спробувати. Чим вона хороша? Дана технологія дозволяє вирівнювати вм'ятини на автомобілі практично будь-якої складності. Важливо одне: щоб лакофарбове покриття кузова не пошкоджено. Якщо ця умова виконана, у 70% випадків можна застосувати цей метод і зробити Ваше авто «як новий». Як ми це робимо? Вм'ятини можна вирівнювати як із внутрішньої, так і з зовнішньої сторони.
      Якщо ми робимо це з внутрішньої сторони деталі, то вм'ятина видавлюється за допомогою спеціальних інструментів. Із зовнішньої – ми використовуємо клейову систему. Приклеївши до місця пошкодження кліпсу, вм'ятину витягуємо назовні. Найчастіше використовується перший метод. До другого можна вдатися у разі виникнення складнощів із доступом до деталі зсередини. Якщо спостерігати за процесом з боку, виникає відчуття, що вм'ятина просто зникає чарівним чином і автомобіль набуває первісного вигляду.
      Важливо: вартість таких робіт значно менша за вартість класичного кузовного ремонту: рихтування - шпаклівка - фарбування. До того ж, якщо машина вже «фарбована», вартість її під час продажу вже не буде такою, якою б Вам хотілося.

Як ще може називатися наша послуга: випрямлення вм'ятин без фарбування, вирівнювання вм'ятин без фарбування, витягування вм'ятин без фарбування, видалення вм'ятин на даху, вирівнювання вм'ятин на двері, ремонт вм'ятин, ремонт вм'ятин після граду, ремонт ремонт вм'ятин, видалення вм'ятин, рихтування вм'ятин без фарбування, видалення вм'ятин PDR.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Досвід роботи наших співробітників AUTO DENT KIEV – більше 10 років. За цей час було зроблено понад 100 000 оперативних ремонтів. Ми знаємо, як це робити швидко і без шкоди якості роботи. Наші співробітники проходили навчання у єдиного дворазового Чемпіона України (Exstreme Olympics PDR 2017 та 2019).

ВИСОКА ШВИДКІСТЬ РОБОТИ

НАШІ ЦІНИ ОДНОЗНАЧНО ВАС ПОРАДУЮТЬ

Зручне розташування сервісу

Ми зробимо все швидко та якісно. Робота займе від 30 хвилин до 1 дня, залежно від складності.

Вартість наших робіт приємно Вас здивує. Ми не намагаємося "накрутити" ціни. А намагаємось придбати вдячних клієнтів.

Ми розташовані зручно: вуліця  Михайла Бойчука, 43. Зручний заїзд, центр міста.

О нас

Замовити послугу або поставити запитання

bottom of page